CUI 47765557
NAILS TECH S.R.L.
NAILS TECH S.R.L. este o firmă din Târgu Mureş, județul Mureș, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 9622 - Activități de tratament și înfrumusețare. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 246.2 mii lei (−13.3% față de 2024), un profit net de 37.2 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
47765557
Nr. înregistrare
J2023000399260
EUID
ROONRC.J2023000399260
Formă juridică
SRL
Județ
Mureș
Localitate
Târgu Mureş
Adresă
STR. CĂLĂRAŞILOR, NR.77A
Data înregistrării
07-03-2023
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 07.03.2023
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
9622 - Activități de tratament și înfrumusețareCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4775 - Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie
-
8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
246 178
Rezultat net
+37 157
Capitaluri proprii
37 397
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9622 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|
| Bilanț | |||
| Active imobilizate |
11
|
53
|
96
|
| Active circulante |
58 897
|
37 779
|
78 760
|
| Stocuri |
—
|
0
|
1
|
| Creanțe |
27 000
|
0
|
20 620
|
| Casa și conturi la bănci |
31 897
|
37 779
|
58 139
|
| Datorii |
21 511
|
11 416
|
16 889
|
| Capitaluri proprii |
37 397
|
26 416
|
61 967
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
246 178
|
283 916
|
247 040
|
| Venituri totale |
246 178
|
287 268
|
247 567
|
| Cheltuieli totale |
206 602
|
267 807
|
183 373
|
| Rezultat brut |
+39 576
|
+19 461
|
+64 194
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+37 157
|
+16 932
|
+61 767
|
| Alte date | |||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut NAILS TECH S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 246 178 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 37 157 lei.
-
Este NAILS TECH S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, NAILS TECH S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are NAILS TECH S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9622 - Activități de tratament și înfrumusețare.
-
Când a fost înființată NAILS TECH S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 martie 2023.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către NAILS TECH S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește NAILS TECH S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.