CUI 47772872
FORESTLINE S.R.L.
FORESTLINE S.R.L. este o firmă din Fălticeni, județul Suceava, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 0220 - Exploatarea forestieră. Firma este plătitoare de TVA din 2023. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.9 mil. lei (+300.1% față de 2024), un profit net de 107.5 mii lei și 6 angajați.
Date de identificare
CUI
47772872
Nr. înregistrare
J2023000512335
EUID
ROONRC.J2023000512335
Formă juridică
SRL
Județ
Suceava
Localitate
Fălticeni
Adresă
STR. MAGAZIA GĂRII, NR.3 A
Data înregistrării
08-03-2023
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 08.03.2023
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-04-2023
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
0220 - Exploatarea forestierăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1611 - Tăierea și rindeluirea lemnului
-
1612 - Prelucrarea și finisarea lemnului
-
1621 - Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn
-
1623 - Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
-
1624 - Fabricarea ambalajelor din lemn
-
1625 - Fabricarea de uși și ferestre din lemn
-
1627 - Finisarea articolelor din lemn
-
3100 - Fabricarea de mobilă
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5210 - Depozitări
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 926 498
Rezultat net
+107 456
Capitaluri proprii
173 341
Număr mediu de salariați
6
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 0220 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|
| Bilanț | |||
| Active imobilizate |
17 513
|
26 717
|
37 813
|
| Active circulante |
494 937
|
88 449
|
26 843
|
| Stocuri |
252 409
|
—
|
—
|
| Creanțe |
233 258
|
41 913
|
10 765
|
| Casa și conturi la bănci |
9 270
|
46 536
|
16 078
|
| Datorii |
339 109
|
49 280
|
141 868
|
| Capitaluri proprii |
173 341
|
65 886
|
−77 212
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 926 498
|
481 545
|
57 044
|
| Venituri totale |
1 982 802
|
481 545
|
57 044
|
| Cheltuieli totale |
1 857 183
|
327 948
|
133 682
|
| Rezultat brut |
+125 619
|
+153 597
|
−76 638
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+107 456
|
+143 098
|
−77 412
|
| Alte date | |||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut FORESTLINE S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 926 498 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 107 456 lei.
-
Este FORESTLINE S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, FORESTLINE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 aprilie 2023.
-
Ce cod CAEN principal are FORESTLINE S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 0220 - Exploatarea forestieră.
-
Când a fost înființată FORESTLINE S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 martie 2023.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către FORESTLINE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește FORESTLINE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.