CUI 47775950
HILLSTACK TECHNOLOGY S.R.L.
HILLSTACK TECHNOLOGY S.R.L. este o firmă din Piatra Neamţ, județul Neamț, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 105.6 mii lei (+254.1% față de 2024), un profit net de 52.8 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
47775950
Nr. înregistrare
J27/254/2023
EUID
ROONRC.J27/254/2023
Formă juridică
SRL
Județ
Neamț
Localitate
Piatra Neamţ
Adresă
STR. MIHAI STAMATIN, NR.31, BL.C2, ET.3, AP.21
Data înregistrării
08-03-2023
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 08.03.2023
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
5819 - Alte activităţi de editare
-
5821 - Activităţi de editare a jocurilor de calculator
-
5829 - Activităţi de editare a altor produse software
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6203 - Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6312 - Activităţi ale portalurilor web
-
6391 - Activităţi ale agenţiilor de ştiri
-
6399 - Alte activităţi de servicii informaţionale n.c.a
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7312 - Servicii de reprezentare media
-
7490 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
-
8299 - Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
-
9609 - Alte activităţi de servicii n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
105 624
Rezultat net
+52 838
Capitaluri proprii
53 842
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|
| Bilanț | |||
| Active circulante |
74 549
|
12 090
|
36 034
|
| Creanțe |
60 760
|
5 975
|
32 300
|
| Casa și conturi la bănci |
13 789
|
6 115
|
3 734
|
| Datorii |
20 707
|
912
|
0
|
| Capitaluri proprii |
53 842
|
11 178
|
36 034
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
105 624
|
29 828
|
48 685
|
| Venituri totale |
105 624
|
29 828
|
48 685
|
| Cheltuieli totale |
49 730
|
21 623
|
12 364
|
| Rezultat brut |
+55 894
|
+8 205
|
+36 321
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+52 838
|
+7 444
|
+35 834
|
| Alte date | |||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut HILLSTACK TECHNOLOGY S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 105 624 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 52 838 lei.
-
Este HILLSTACK TECHNOLOGY S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, HILLSTACK TECHNOLOGY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are HILLSTACK TECHNOLOGY S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată HILLSTACK TECHNOLOGY S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 martie 2023.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către HILLSTACK TECHNOLOGY S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește HILLSTACK TECHNOLOGY S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.