CUI 47856477
STARJACKER S.R.L.
STARJACKER S.R.L. este o firmă din Orş. Sântana, județul Arad, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 46.3 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
47856477
Nr. înregistrare
J02/457/2023
EUID
ROONRC.J2/457/2023
Formă juridică
SRL
Județ
Arad
Localitate
Orş. Sântana
Adresă
STR. CÂMPULUI, NR.100
Data înregistrării
22-03-2023
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 21.03.2023
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializatCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4651 - Comerţ cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice şi software-lui
-
4652 - Comerţ cu ridicata de componente şi echipamente electronice şi de telecomunicaţii
-
4669 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
-
4674 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4741 - Comerţ cu amănuntul al calculatoarelor, unităţilor periferice şi software-lui în magazine specializate
-
4742 - Comerţ cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicaţii în magazine specializate
-
4743 - Comerţ cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate
-
4761 - Comerţ cu amănuntul al cărţilor, în magazine specializate
-
4762 - Comerţ cu amănuntul al ziarelor şi articolelor de papetărie, în magazine specializate
-
4763 - Comerţ cu amănuntul al discurilor şi benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video, în magazine specializate
-
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
-
7490 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
-
9511 - Repararea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice
-
9512 - Repararea echipamentelor de comunicaţii
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
0
Rezultat net
−46 260
Capitaluri proprii
−117 703
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4791 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|
| Bilanț | |||
| Active imobilizate |
0
|
0
|
0
|
| Active circulante |
24 970
|
24 970
|
11 061
|
| Stocuri |
219
|
219
|
219
|
| Creanțe |
14 343
|
14 343
|
1 675
|
| Casa și conturi la bănci |
10 408
|
10 408
|
9 167
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
0
|
| Datorii |
142 673
|
96 414
|
38 581
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
| Capitaluri proprii |
−117 703
|
−71 444
|
−27 520
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | |||
| Cifra de afaceri netă |
0
|
0
|
8 205
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
8 205
|
| Cheltuieli totale |
46 260
|
43 924
|
35 843
|
| Rezultat brut |
−46 260
|
−43 924
|
−27 638
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−46 260
|
−43 924
|
−27 720
|
| Alte date | |||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut STARJACKER S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 0 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 46 260 lei.
-
Este STARJACKER S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, STARJACKER S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are STARJACKER S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat.
-
Când a fost înființată STARJACKER S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 martie 2023.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către STARJACKER S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește STARJACKER S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.