CUI 47887163
ATTEKO CONSTRUCT S.R.L.
ATTEKO CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Fughiu, județul Bihor, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 145.2 mii lei (−26.7% față de 2024), o pierdere netă de 1.8 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
47887163
Nr. înregistrare
J05/840/2023
EUID
ROONRC.J5/840/2023
Formă juridică
SRL
Județ
Bihor
Localitate
Fughiu
Adresă
STR. 512, NR.19
Data înregistrării
27-03-2023
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 27.03.2023
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4212 - Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4674 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7490 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
145 152
Rezultat net
−1 804
Capitaluri proprii
−62 466
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|
| Bilanț | |||
| Active circulante |
23 214
|
15 588
|
62 651
|
| Creanțe |
8 383
|
—
|
26 000
|
| Casa și conturi la bănci |
14 831
|
15 588
|
36 651
|
| Cheltuieli în avans |
29
|
—
|
—
|
| Datorii |
85 709
|
76 250
|
97 678
|
| Capitaluri proprii |
−62 466
|
−60 662
|
−35 027
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
145 152
|
197 989
|
126 434
|
| Venituri totale |
145 152
|
198 204
|
126 434
|
| Cheltuieli totale |
145 504
|
221 857
|
160 397
|
| Rezultat brut |
−352
|
−23 653
|
−33 963
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−1 804
|
−25 635
|
−35 227
|
| Alte date | |||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
4
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ATTEKO CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 145 152 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 1 804 lei.
-
Este ATTEKO CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, ATTEKO CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are ATTEKO CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată ATTEKO CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 martie 2023.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ATTEKO CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ATTEKO CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.