CUI 47933251

KTQA-SOLUTIONS S.R.L.

KTQA-SOLUTIONS S.R.L. este o firmă din Craiova, județul Dolj, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Activitate suspendată, Inactivă fiscal.

Activitate suspendată

Date de identificare

CUI

47933251

Nr. înregistrare

J16/797/2023

EUID

ROONRC.J16/797/2023

Formă juridică

SRL

Județ

Dolj

Localitate

Craiova

Adresă

STR. GORUNULUI, NR.5, BL.145B, SC.1, AP.19

Data înregistrării

03-04-2023

Stare înregistrare

SUSPENDARE ACTIVITATE din data 07.12.2023

Stare la Registrul Comerțului

întrerupere temporară de activitate

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 03-01-2024

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Întrebări frecvente

Este KTQA-SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, KTQA-SOLUTIONS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are KTQA-SOLUTIONS S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Când a fost înființată KTQA-SOLUTIONS S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 aprilie 2023.

Unde are sediul KTQA-SOLUTIONS S.R.L.?

Sediul firmei KTQA-SOLUTIONS S.R.L. (CUI 47933251) este în STR. GORUNULUI, NR.5, BL.145B, SC.1, AP.19, Craiova, județul Dolj.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Emite facturi către KTQA-SOLUTIONS S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește KTQA-SOLUTIONS S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit