CUI 47985617
MSG TOTAL CONSTRUCT S.R.L.
MSG TOTAL CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Piatra Neamţ, județul Neamț, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2025. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 351.4 mii lei (+19.8% față de 2024), o pierdere netă de 136.9 mii lei și 7 angajați.
Date de identificare
CUI
47985617
Nr. înregistrare
J27/404/2023
EUID
ROONRC.J27/404/2023
Formă juridică
SRL
Județ
Neamț
Localitate
Piatra Neamţ
Adresă
BLD. TRAIAN, NR.6, BL.S5, ET.1, AP.60
Data înregistrării
11-04-2023
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 11.04.2023
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 15-10-2025
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4212 - Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
351 380
Rezultat net
−136 900
Capitaluri proprii
−208 216
Număr mediu de salariați
7
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|
| Bilanț | |||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
116
|
| Active circulante |
17 901
|
11 225
|
40 529
|
| Stocuri |
8 734
|
—
|
—
|
| Creanțe |
9 086
|
—
|
24 215
|
| Casa și conturi la bănci |
81
|
11 225
|
16 314
|
| Cheltuieli în avans |
68
|
—
|
—
|
| Datorii |
226 185
|
82 541
|
52 023
|
| Capitaluri proprii |
−208 216
|
−71 316
|
−11 378
|
| Capital subscris vărsat |
500
|
500
|
500
|
| Cont de profit și pierdere | |||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
351 380
|
293 382
|
204 965
|
| Venituri totale |
351 380
|
293 402
|
204 965
|
| Cheltuieli totale |
481 918
|
350 406
|
214 793
|
| Rezultat brut |
−130 538
|
−57 004
|
−9 828
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−136 900
|
−59 938
|
−11 878
|
| Alte date | |||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
6
|
6
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut MSG TOTAL CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 351 380 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 136 900 lei.
-
Este MSG TOTAL CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, MSG TOTAL CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 15 octombrie 2025.
-
Ce cod CAEN principal are MSG TOTAL CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată MSG TOTAL CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 aprilie 2023.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MSG TOTAL CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MSG TOTAL CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.