CUI 48022771

PIXEL NINJA S.R.L.

PIXEL NINJA S.R.L. este o firmă din Sector 5, București, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate. Firma este plătitoare de TVA din 2023. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 416.2 mii lei (−55.8% față de 2024), un profit net de 41.1 mii lei și 2 angajați.

Activă

Date de identificare

CUI

48022771

Nr. înregistrare

J40/7528/2023

EUID

ROONRC.J40/7528/2023

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 5

Adresă

STR. SOLD. VASILE CROITORU, NR.8, BL.9, SC.A, ET.7, AP.44

Data înregistrării

20-04-2023

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 20.04.2023

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 01-06-2023

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse

  • 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat

  • 4751 - Comerţ cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate

  • 4752 - Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit, în magazine specializate

  • 4753 - Comerţ cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor şi a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate

  • 4754 - Comerţ cu amănuntul al articolelor şi aparatelor electrocasnice, în magazine specializate

  • 4759 - Comerţ cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat şi al articole de uz casnic n.c.a., în magazine specializate

  • 4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

  • 4939 - Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

  • 5229 - Alte activităţi anexe transporturilor

  • 7312 - Servicii de reprezentare media

  • 7490 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

  • 8230 - Activităţi de organizare a expoziţiilor, târgurilor şi congreselor

  • 9003 - Activităţi de creaţie artistică

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−55.8%

416 248

Rezultat net

+1 090.2%

+41 125

Capitaluri proprii

+100.8%

41 605

Număr mediu de salariați

+100.0%

2

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut PIXEL NINJA S.R.L. în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 416 248 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 41 125 lei.

Este PIXEL NINJA S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, PIXEL NINJA S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iunie 2023.

Ce cod CAEN principal are PIXEL NINJA S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate.

Când a fost înființată PIXEL NINJA S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 aprilie 2023.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către PIXEL NINJA S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește PIXEL NINJA S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit