CUI 48036076
MVTECH S.R.L.
MVTECH S.R.L. este o firmă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma este plătitoare de TVA din 2025 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 280.9 mii lei (−6.9% față de 2024), un profit net de 195.7 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
48036076
Nr. înregistrare
J2023001803126
EUID
ROONRC.J2023001803126
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Cluj-Napoca
Adresă
STR. SOPORULUI, NR.8, BL.A1, SC.1, ET.4, AP.19
Data înregistrării
24-04-2023
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 24.04.2023
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-02-2025
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
280 906
Rezultat net
+195 681
Capitaluri proprii
196 187
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|
| Bilanț | |||
| Active imobilizate |
4 038
|
6 346
|
—
|
| Active circulante |
225 404
|
218 508
|
170 901
|
| Creanțe |
142 033
|
192 274
|
133 020
|
| Casa și conturi la bănci |
83 371
|
26 234
|
37 881
|
| Datorii |
33 255
|
5 465
|
10 574
|
| Capitaluri proprii |
196 187
|
219 389
|
160 327
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
280 906
|
301 817
|
197 148
|
| Venituri totale |
280 906
|
301 817
|
197 148
|
| Cheltuieli totale |
76 966
|
73 795
|
35 089
|
| Rezultat brut |
+203 940
|
+228 022
|
+162 059
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+195 681
|
+219 149
|
+160 127
|
| Alte date | |||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut MVTECH S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 280 906 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 195 681 lei.
-
Este MVTECH S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, MVTECH S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2025.
-
Ce cod CAEN principal are MVTECH S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată MVTECH S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 aprilie 2023.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MVTECH S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MVTECH S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.