CUI 48063879
T.P.I. CONSTRUCT C.F. S.R.L.
T.P.I. CONSTRUCT C.F. S.R.L. este o firmă din Câmpeneşti, județul Cluj, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 4321 - Lucrări de instalații electrice. Firma este plătitoare de TVA din 2023. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 401.7 mii lei (−13.5% față de 2024), o pierdere netă de 37.3 mii lei și 5 angajați.
Date de identificare
CUI
48063879
Nr. înregistrare
J2023001878128
EUID
ROONRC.J2023001878128
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Câmpeneşti
Adresă
STR. RETEZAT, NR.17
Data înregistrării
27-04-2023
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 27.04.2023
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-06-2023
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4321 - Lucrări de instalații electriceCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4212 - Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.
-
4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
7111 - Activităţi de arhitectură
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7120 - Activităţi de testări şi analize tehnice
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
401 706
Rezultat net
−37 313
Capitaluri proprii
−131 509
Număr mediu de salariați
5
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4321 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|
| Bilanț | |||
| Active imobilizate |
9 817
|
17 542
|
23 742
|
| Active circulante |
23 365
|
17 798
|
36 000
|
| Creanțe |
239
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
23 126
|
17 798
|
36 000
|
| Datorii |
164 691
|
129 536
|
103 072
|
| Capitaluri proprii |
−131 509
|
−94 196
|
−43 330
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
401 706
|
464 583
|
56 672
|
| Venituri totale |
405 283
|
464 583
|
56 672
|
| Cheltuieli totale |
434 821
|
506 303
|
99 635
|
| Rezultat brut |
−29 538
|
−41 720
|
−42 963
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−37 313
|
−50 866
|
−43 530
|
| Alte date | |||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut T.P.I. CONSTRUCT C.F. S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 401 706 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 37 313 lei.
-
Este T.P.I. CONSTRUCT C.F. S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, T.P.I. CONSTRUCT C.F. S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iunie 2023.
-
Ce cod CAEN principal are T.P.I. CONSTRUCT C.F. S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4321 - Lucrări de instalații electrice.
-
Când a fost înființată T.P.I. CONSTRUCT C.F. S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 aprilie 2023.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către T.P.I. CONSTRUCT C.F. S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește T.P.I. CONSTRUCT C.F. S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.