CUI 48063941

IOO CREATIVE SOLUTION S.R.L.

IOO CREATIVE SOLUTION S.R.L. este o firmă din Gilău, județul Cluj, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6.9 mii lei (−80.1% față de 2024) și o pierdere netă de 4.6 mii lei.

Activă

Date de identificare

CUI

48063941

Nr. înregistrare

J2023001908122

EUID

ROONRC.J2023001908122

Formă juridică

SRL

Județ

Cluj

Localitate

Gilău

Adresă

GILĂU, AP. HALA. DEP.3, ET.PARTER

Data înregistrării

27-04-2023

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 27.04.2023

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 5611 - Restaurante

  • 6039 - Activități de distribuție a altor conținuturi

  • 6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul

  • 6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

  • 6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe

  • 6391 - Activităţi ale portalurilor web

  • 7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management

  • 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea

  • 7330 - Activităţi în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−80.1%

6 858

Rezultat net

+32.5%

−4 599

Capitaluri proprii

−20.6%

17 735

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut IOO CREATIVE SOLUTION S.R.L. în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 6 858 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 4 599 lei.

Este IOO CREATIVE SOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, IOO CREATIVE SOLUTION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are IOO CREATIVE SOLUTION S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Când a fost înființată IOO CREATIVE SOLUTION S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 aprilie 2023.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către IOO CREATIVE SOLUTION S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește IOO CREATIVE SOLUTION S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit