CUI 48144060
KLMSOLUTION S.R.L.
KLMSOLUTION S.R.L. este o firmă din Giroc, județul Timiș, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat un profit net de 2.3 mii lei.
Date de identificare
CUI
48144060
Nr. înregistrare
J2023001846358
EUID
ROONRC.J2023001846358
Formă juridică
SRL
Județ
Timiș
Localitate
Giroc
Adresă
BLD. SOARELUI, NR.28, SC.1, AP.9
Data înregistrării
11-05-2023
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 11.05.2023
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și managementCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4520 - Întreţinerea şi repararea autovehiculelor
-
4614 - Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4662 - Comerţ cu ridicata al maşinilor-unelte
-
4782 - Comerţ cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei şi încălţămintei efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
4939 - Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
-
5819 - Alte activităţi de editare
-
6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6619 - Activităţi auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activităţi de asigurări şi fonduri de pensii
-
6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
7021 - Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7410 - Activităţi de design specializat
-
7420 - Activităţi fotografice
-
7810 - Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă
-
9602 - Coafură şi alte activităţi de înfrumuseţare
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
+2 258
Capitaluri proprii
292
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|
| Bilanț | |||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
53
|
| Active circulante |
2 950
|
3 034
|
3 115
|
| Casa și conturi la bănci |
2 950
|
3 034
|
3 115
|
| Datorii |
2 658
|
5 000
|
5 000
|
| Capitaluri proprii |
292
|
−1 966
|
−1 832
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
2 900
|
| Venituri totale |
2 700
|
0
|
2 900
|
| Cheltuieli totale |
84
|
134
|
4 932
|
| Rezultat brut |
+2 616
|
−134
|
−2 032
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+2 258
|
−134
|
−2 032
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este KLMSOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, KLMSOLUTION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are KLMSOLUTION S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management.
-
Când a fost înființată KLMSOLUTION S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 mai 2023.
-
Unde are sediul KLMSOLUTION S.R.L.?
-
Sediul firmei KLMSOLUTION S.R.L. (CUI 48144060) este în BLD. SOARELUI, NR.28, SC.1, AP.9, Giroc, județul Timiș.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către KLMSOLUTION S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește KLMSOLUTION S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.