CUI 49183644
RESTAUCOM S.R.L.
RESTAUCOM S.R.L. este o firmă din Dumbrăvioara, județul Mureș, înființată în 2023. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 434.4 mii lei (+1 216.3% față de 2023) și un profit net de 333 mii lei.
Date de identificare
CUI
49183644
Nr. înregistrare
J26/1797/2023
EUID
ROONRC.J26/1797/2023
Formă juridică
SRL
Județ
Mureș
Localitate
Dumbrăvioara
Adresă
DUMBRĂVIOARA, NR.62
Data înregistrării
24-11-2023
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 24.11.2023
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 24-08-2026
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
434 370
Rezultat net
+333 039
Capitaluri proprii
−102 458
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|
| Bilanț | ||
| Active imobilizate |
—
|
600
|
| Active circulante |
86 144
|
33 021
|
| Stocuri |
1 095
|
0
|
| Creanțe |
72 903
|
0
|
| Casa și conturi la bănci |
12 146
|
33 021
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
0
|
| Datorii |
188 602
|
5 907
|
| Venituri în avans |
—
|
0
|
| Provizioane |
—
|
0
|
| Capitaluri proprii |
−102 458
|
27 714
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | ||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2023
434 370
|
33 000
|
| Venituri totale |
434 370
|
33 000
|
| Cheltuieli totale |
48 900
|
234
|
| Rezultat brut |
+385 470
|
+32 766
|
| Rezultat net |
Față de 2023
+333 039
|
+27 514
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut RESTAUCOM S.R.L. în 2024?
-
Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 434 370 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 333 039 lei.
-
Este RESTAUCOM S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, RESTAUCOM S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are RESTAUCOM S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată RESTAUCOM S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 noiembrie 2023.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către RESTAUCOM S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește RESTAUCOM S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.