CUI 49408585
STRAJER GUARD S.R.L.
STRAJER GUARD S.R.L. este o firmă din Slobozia, județul Ialomița, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 8001 - Activități de investigații și servicii private de protecție. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 125.5 mii lei (+48.5% față de 2024), un profit net de 40.2 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
49408585
Nr. înregistrare
J2024000019215
EUID
ROONRC.J2024000019215
Formă juridică
SRL
Județ
Ialomița
Localitate
Slobozia
Adresă
BLD. MATEI BASARAB, NR.97, BL.MB18, SC.C, ET.P, AP.4
Data înregistrării
15-01-2024
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 15.01.2024
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
7491 - Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
-
7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
-
8009 - Alte activități de protecție n.c.a.
-
8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
125 450
Rezultat net
+40 223
Capitaluri proprii
40 423
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8010 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8010 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
|---|---|---|
| Bilanț | ||
| Active circulante |
127 452
|
65 936
|
| Creanțe |
55 010
|
500
|
| Casa și conturi la bănci |
72 442
|
65 436
|
| Datorii |
87 029
|
17 238
|
| Capitaluri proprii |
40 423
|
48 698
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
125 450
|
84 450
|
| Venituri totale |
143 358
|
93 569
|
| Cheltuieli totale |
100 283
|
44 243
|
| Rezultat brut |
+43 075
|
+49 326
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+40 223
|
+48 498
|
| Alte date | ||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut STRAJER GUARD S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 125 450 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 40 223 lei.
-
Este STRAJER GUARD S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, STRAJER GUARD S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are STRAJER GUARD S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8001 - Activități de investigații și servicii private de protecție.
-
Când a fost înființată STRAJER GUARD S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 ianuarie 2024.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către STRAJER GUARD S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește STRAJER GUARD S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.