CUI 49532175
IZANA S.R.L.
IZANA S.R.L. este o firmă din Sighetu Marmaţiei, județul Maramureș, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 8299 - Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.. Firma este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.1 mil. lei (+32.5% față de 2024), un profit net de 329 mii lei și 13 angajați.
Date de identificare
CUI
49532175
Nr. înregistrare
J24/198/2024
EUID
ROONRC.J24/198/2024
Formă juridică
SRL
Județ
Maramureș
Localitate
Sighetu Marmaţiei
Adresă
STR. BOGDAN VODĂ, BL.4, SC.C1, ET.PARTER, AP.50
Data înregistrării
05-02-2024
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 05.02.2024
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-08-2024
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 105 559
Rezultat net
+329 039
Capitaluri proprii
154 922
Număr mediu de salariați
13
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8299 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8299 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
|---|---|---|
| Bilanț | ||
| Active imobilizate |
131 104
|
151 568
|
| Active circulante |
201 205
|
235 227
|
| Stocuri |
4 428
|
1 131
|
| Creanțe |
121 704
|
102 014
|
| Casa și conturi la bănci |
75 073
|
132 082
|
| Datorii |
177 387
|
218 042
|
| Capitaluri proprii |
154 922
|
168 753
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 105 559
|
834 578
|
| Venituri totale |
1 106 212
|
834 578
|
| Cheltuieli totale |
743 987
|
637 688
|
| Rezultat brut |
+362 225
|
+196 890
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+329 039
|
+171 853
|
| Alte date | ||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
14
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut IZANA S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 105 559 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 329 039 lei.
-
Este IZANA S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, IZANA S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2024.
-
Ce cod CAEN principal are IZANA S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8299 - Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a..
-
Când a fost înființată IZANA S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 februarie 2024.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către IZANA S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește IZANA S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.