CUI 49551452
SMART WAVE SOLUTION S.R.L.
SMART WAVE SOLUTION S.R.L. este o firmă din Domneşti, județul Ilfov, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.6 mil. lei (+44.2% față de 2024), un profit net de 1.5 mil. lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
49551452
Nr. înregistrare
J2024000931230
EUID
ROONRC.J2024000931230
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Domneşti
Adresă
INT. VENUS, NR.4
Data înregistrării
07-02-2024
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 07.02.2024
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-08-2024
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6203 - Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 649 660
Rezultat net
+1 482 912
Capitaluri proprii
1 484 274
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6210 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
|---|---|---|
| Bilanț | ||
| Active imobilizate |
1 744 558
|
—
|
| Active circulante |
1 669 478
|
2 041 140
|
| Creanțe |
1 293 201
|
1 173 668
|
| Casa și conturi la bănci |
19 922
|
121 357
|
| Datorii |
1 929 762
|
971 778
|
| Capitaluri proprii |
1 484 274
|
1 069 362
|
| Capital subscris vărsat |
500
|
500
|
| Cont de profit și pierdere | ||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 649 660
|
1 144 186
|
| Venituri totale |
1 682 093
|
1 144 877
|
| Cheltuieli totale |
115 412
|
42 371
|
| Rezultat brut |
+1 566 681
|
+1 102 506
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+1 482 912
|
+1 068 862
|
| Alte date | ||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut SMART WAVE SOLUTION S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 649 660 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 1 482 912 lei.
-
Este SMART WAVE SOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, SMART WAVE SOLUTION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2024.
-
Ce cod CAEN principal are SMART WAVE SOLUTION S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată SMART WAVE SOLUTION S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 februarie 2024.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către SMART WAVE SOLUTION S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește SMART WAVE SOLUTION S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.