CUI 49643149
RAIDFLOW S.R.L.
RAIDFLOW S.R.L. este o firmă din Suceava, județul Suceava, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 202.4 mii lei (+14.9% față de 2024), un profit net de 16.7 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
49643149
Nr. înregistrare
J2024000370338
EUID
ROONRC.J2024000370338
Formă juridică
SRL
Județ
Suceava
Localitate
Suceava
Adresă
STR. ION NECULCE, NR.1, BL.21, SC.B, ET.1, AP.8
Data înregistrării
22-02-2024
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 22.02.2024
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
5320 - Alte activităţi poştale şi de curier
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
202 400
Rezultat net
+16 715
Capitaluri proprii
34 197
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4939 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4939 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
|---|---|---|
| Bilanț | ||
| Active imobilizate |
233
|
—
|
| Active circulante |
43 646
|
22 070
|
| Casa și conturi la bănci |
43 646
|
22 070
|
| Datorii |
9 682
|
4 588
|
| Capitaluri proprii |
34 197
|
17 482
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
202 400
|
176 106
|
| Venituri totale |
202 453
|
176 110
|
| Cheltuieli totale |
184 018
|
157 065
|
| Rezultat brut |
+18 435
|
+19 045
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+16 715
|
+17 282
|
| Alte date | ||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut RAIDFLOW S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 202 400 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 16 715 lei.
-
Este RAIDFLOW S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, RAIDFLOW S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are RAIDFLOW S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.
-
Când a fost înființată RAIDFLOW S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 februarie 2024.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către RAIDFLOW S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește RAIDFLOW S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.