CUI 49737278
DD EXQUISITE CONSTRUCT S.R.L.
DD EXQUISITE CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Orş. Popeşti-Leordeni, județul Ilfov, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie. Firma este plătitoare de TVA din 2024 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 150.8 mii lei (−43.2% față de 2024), un profit net de 47.6 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
49737278
Nr. înregistrare
J23/1813/2024
EUID
ROONRC.J23/1813/2024
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Orş. Popeşti-Leordeni
Adresă
STR. BIRUINŢEI, NR.45A, LOT 15, TARLAUA 55/7, PARCELELE 27,28,28/1, BL.C2, ET.2, AP.212
Data înregistrării
08-03-2024
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 08.03.2024
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-04-2024
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherieCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4674 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4752 - Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit, în magazine specializate
-
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
150 759
Rezultat net
+47 595
Capitaluri proprii
9 727
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4332 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
|---|---|---|
| Bilanț | ||
| Active imobilizate |
1 101
|
778
|
| Active circulante |
38 990
|
19 717
|
| Stocuri |
0
|
0
|
| Creanțe |
3 278
|
0
|
| Casa și conturi la bănci |
35 712
|
19 717
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
| Datorii |
30 364
|
58 363
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
| Provizioane |
0
|
0
|
| Capitaluri proprii |
9 727
|
−37 868
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | ||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
150 759
|
265 280
|
| Venituri totale |
150 759
|
265 280
|
| Cheltuieli totale |
101 686
|
300 695
|
| Rezultat brut |
+49 073
|
−35 415
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+47 595
|
−38 068
|
| Alte date | ||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
5
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut DD EXQUISITE CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 150 759 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 47 595 lei.
-
Este DD EXQUISITE CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, DD EXQUISITE CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 aprilie 2024.
-
Ce cod CAEN principal are DD EXQUISITE CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie.
-
Când a fost înființată DD EXQUISITE CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 martie 2024.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DD EXQUISITE CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DD EXQUISITE CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.