CUI 49814079
SUPERCONTABIL S.R.L.
SUPERCONTABIL S.R.L. este o firmă din Enoşeşti Orş. Piatra-Olt, județul Olt, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 104.9 mii lei (+117.1% față de 2024), un profit net de 14.2 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
49814079
Nr. înregistrare
J2024000291284
EUID
ROONRC.J2024000291284
Formă juridică
SRL
Județ
Olt
Localitate
Enoşeşti Orş. Piatra-Olt
Adresă
STR. ÎNV. GUGILĂ, NR.27
Data înregistrării
22-03-2024
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 22.03.2024
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și managementCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1812 - Alte activități de tipărire n.c.a.
-
4360 - Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcţii
-
4611 - Intermedieri în comerţul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile şi cu semifabricate
-
4612 - Intermedieri în comerţul cu combustibili, minereuri, metale şi produse chimice pentru industrie
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4614 - Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane
-
4615 - Intermedieri în comerţul cu mobilă, articole de menaj şi de fierărie
-
4616 - Intermedieri în comerţul cu textile, confecţii din blană, încălţăminte şi articole din piele
-
4617 - Intermedieri în comerţul cu produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
-
4792 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul specializat
-
5231 - Activităţi de intermediere pentru transportul de marfă
-
5232 - Activităţi de intermediere pentru transportul de pasageri
-
5330 - Servicii de intermediere pentru activităţi poştale şi de curier
-
5540 - Intermedieri pentru servicii de cazare
-
5640 - Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
-
5829 - Activităţi de editare a altor produse software
-
6020 - Activităţi de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
-
6039 - Activități de distribuție a altor conținuturi
-
6120 - Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații
-
6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6391 - Activităţi ale portalurilor web
-
6421 - Activităţi ale holding-urilor
-
6422 - Activităţi ale canalelor de finanțare
-
6621 - Activităţi de evaluare a riscului de asigurare şi a pagubelor
-
7320 - Activităţi de studiere a pieţei şi de sondare a opiniei publice
-
7330 - Activităţi în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
-
7491 - Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
-
7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
-
7751 - Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor
-
7752 - Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare)
-
8009 - Alte activități de protecție n.c.a.
-
8210 - Activități de secretariat și servicii-suport
-
8240 - Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
-
8291 - Activităţi ale agenţiilor de colectare şi a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului
-
8299 - Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.
-
8559 - Alte forme de învățământ n.c.a.
-
8561 - Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori)
-
8697 - Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană
-
8791 - Activități de intermediere pentru servicii de îngrijire la domiciliu
-
9540 - Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
-
9640 - Activități de intermediere pentru servicii personale
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
104 883
Rezultat net
+14 151
Capitaluri proprii
21 560
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7022 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
|---|---|---|
| Bilanț | ||
| Active imobilizate |
6 037
|
8 409
|
| Active circulante |
14 948
|
6 118
|
| Creanțe |
800
|
1 000
|
| Casa și conturi la bănci |
14 148
|
5 118
|
| Cheltuieli în avans |
2 405
|
—
|
| Datorii |
1 830
|
7 119
|
| Capitaluri proprii |
21 560
|
7 408
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
104 883
|
48 311
|
| Venituri totale |
104 883
|
48 311
|
| Cheltuieli totale |
88 175
|
40 574
|
| Rezultat brut |
+16 708
|
+7 737
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+14 151
|
+7 208
|
| Alte date | ||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut SUPERCONTABIL S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 104 883 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 14 151 lei.
-
Este SUPERCONTABIL S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, SUPERCONTABIL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are SUPERCONTABIL S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management.
-
Când a fost înființată SUPERCONTABIL S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 martie 2024.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către SUPERCONTABIL S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește SUPERCONTABIL S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.