CUI 49831797
ORTOLINE S.R.L.
ORTOLINE S.R.L. este o firmă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 8623 - Activităţi de asistenţă stomatologică. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: În dizolvare sau insolvență. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 509.3 mii lei (+57.2% față de 2024), un profit net de 349.4 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
49831797
Nr. înregistrare
J12/1562/2024
EUID
ROONRC.J12/1562/2024
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Cluj-Napoca
Adresă
STR. JUPITER, NR.3, SC.1, ET.4, AP.9
Data înregistrării
26-03-2024
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 26.03.2024
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
8623 - Activităţi de asistenţă stomatologicăSursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
509 325
Rezultat net
+349 354
Capitaluri proprii
349 594
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8623 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
|---|---|---|
| Bilanț | ||
| Active circulante |
376 087
|
351 015
|
| Creanțe |
233 851
|
148 630
|
| Casa și conturi la bănci |
142 236
|
202 385
|
| Cheltuieli în avans |
257
|
—
|
| Datorii |
26 750
|
143 033
|
| Capitaluri proprii |
349 594
|
207 982
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
509 325
|
324 034
|
| Venituri totale |
509 325
|
324 034
|
| Cheltuieli totale |
144 996
|
106 725
|
| Rezultat brut |
+364 329
|
+217 309
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+349 354
|
+207 782
|
| Alte date | ||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ORTOLINE S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 509 325 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 349 354 lei.
-
Este ORTOLINE S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, ORTOLINE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are ORTOLINE S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8623 - Activităţi de asistenţă stomatologică.
-
Când a fost înființată ORTOLINE S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 martie 2024.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ORTOLINE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ORTOLINE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.