CUI 49865781
RAM PRET SRL
RAM PRET SRL este o firmă din Dor Mărunt, județul Călărași, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 4671 - Comerţ cu ridicata al autovehiculelor. Firma nu este plătitoare de TVA.
Date de identificare
CUI
49865781
Județ
Călărași
Localitate
Dor Mărunt
Adresă
ŞOS. BUCUREŞTI-CONSTANŢA, NR.87, DN3A KM3+459 LA DREAPTA
Data înregistrării
01-04-2024
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 01.04.2024
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4671 - Comerţ cu ridicata al autovehiculelorSursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este RAM PRET SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, RAM PRET SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are RAM PRET SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4671 - Comerţ cu ridicata al autovehiculelor.
-
Când a fost înființată RAM PRET SRL?
-
Firma a fost înregistrată la ANAF pe 1 aprilie 2024.
-
Unde are sediul RAM PRET SRL?
-
Sediul firmei RAM PRET SRL (CUI 49865781) este în ŞOS. BUCUREŞTI-CONSTANŢA, NR.87, DN3A KM3+459 LA DREAPTA, Dor Mărunt, județul Călărași.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Emite facturi către RAM PRET SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește RAM PRET SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.