CUI 49980225
SKY FLEET S.R.L.
SKY FLEET S.R.L. este o firmă din Iaşi, județul Iași, înființată în 2024. Firma este plătitoare de TVA din 2024.
Date de identificare
CUI
49980225
Județ
Iași
Localitate
Iaşi
Adresă
ALEEA DECEBAL, NR.1, SC.A, ET.1, AP.7
Data înregistrării
22-04-2024
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 19.04.2024
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 19-04-2024
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este SKY FLEET S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, SKY FLEET S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 19 aprilie 2024.
-
Când a fost înființată SKY FLEET S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la ANAF pe 22 aprilie 2024.
-
Unde are sediul SKY FLEET S.R.L.?
-
Sediul firmei SKY FLEET S.R.L. (CUI 49980225) este în ALEEA DECEBAL, NR.1, SC.A, ET.1, AP.7, Iaşi, județul Iași.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Emite facturi către SKY FLEET S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește SKY FLEET S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.