CUI 49981620
EDYVAL CONSTRUCT S.R.L.
EDYVAL CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Poiana Stampei, județul Suceava, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 4312 - Lucrări de pregătire a terenului. Firma este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 41.5 mii lei (−60.5% față de 2024) și un profit net de 972 lei.
Date de identificare
CUI
49981620
Nr. înregistrare
J2024000789332
EUID
ROONRC.J2024000789332
Formă juridică
SRL
Județ
Suceava
Localitate
Poiana Stampei
Adresă
STR. DONISĂ, NR.3
Data înregistrării
22-04-2024
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 22.04.2024
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-06-2024
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4312 - Lucrări de pregătire a terenuluiCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
0161 - Activități auxiliare pentru producția vegetală
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
41 500
Rezultat net
+972
Capitaluri proprii
34 689
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4312 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4312 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
|---|---|---|
| Bilanț | ||
| Active circulante |
61 176
|
60 520
|
| Casa și conturi la bănci |
61 176
|
60 520
|
| Datorii |
26 487
|
2 503
|
| Capitaluri proprii |
34 689
|
58 017
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
41 500
|
105 000
|
| Venituri totale |
41 500
|
105 000
|
| Cheltuieli totale |
40 382
|
45 368
|
| Rezultat brut |
+1 118
|
+59 632
|
| Rezultat net |
Față de 2024
|
+57 817
|
| Alte date | ||
| Număr mediu de salariați |
—
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut EDYVAL CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 41 500 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 972 lei.
-
Este EDYVAL CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, EDYVAL CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iunie 2024.
-
Ce cod CAEN principal are EDYVAL CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4312 - Lucrări de pregătire a terenului.
-
Când a fost înființată EDYVAL CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 aprilie 2024.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către EDYVAL CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește EDYVAL CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.