CUI 50058815
OPALESSENCE LAB S.R.L.
OPALESSENCE LAB S.R.L. este o firmă din Orş. Ianca, județul Brăila, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 3250 - Fabricarea de dispozitive, aparate şi instrumente medicale stomatologice. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 191 mii lei (+78.3% față de 2024), un profit net de 53.6 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
50058815
Nr. înregistrare
J09/310/2024
EUID
ROONRC.J9/310/2024
Formă juridică
SRL
Județ
Brăila
Localitate
Orş. Ianca
Adresă
CAL. BRĂILEI, NR.4, BL.D2, SC.2, ET.PARTER, AP.16
Data înregistrării
10-05-2024
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.05.2024
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
8690 - Alte activităţi referitoare la sănătatea umană
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
191 040
Rezultat net
+53 568
Capitaluri proprii
57 021
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3250 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3250 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
|---|---|---|
| Bilanț | ||
| Active imobilizate |
—
|
357
|
| Active circulante |
66 154
|
67 263
|
| Stocuri |
—
|
664
|
| Creanțe |
56 805
|
18 640
|
| Casa și conturi la bănci |
9 349
|
47 959
|
| Datorii |
9 133
|
4 167
|
| Capitaluri proprii |
57 021
|
63 453
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
191 040
|
107 120
|
| Venituri totale |
191 040
|
107 120
|
| Cheltuieli totale |
135 562
|
42 796
|
| Rezultat brut |
+55 478
|
+64 324
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+53 568
|
+63 253
|
| Alte date | ||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut OPALESSENCE LAB S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 191 040 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 53 568 lei.
-
Este OPALESSENCE LAB S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, OPALESSENCE LAB S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are OPALESSENCE LAB S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 3250 - Fabricarea de dispozitive, aparate şi instrumente medicale stomatologice.
-
Când a fost înființată OPALESSENCE LAB S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 mai 2024.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către OPALESSENCE LAB S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește OPALESSENCE LAB S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.