CUI 50151794
CXAVESTSOLUTION S.R.L.
CXAVESTSOLUTION S.R.L. este o firmă din Vadu Crişului, județul Bihor, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 124.3 mii lei (+102.0% față de 2024) și un profit net de 6.6 mii lei.
Date de identificare
CUI
50151794
Nr. înregistrare
J05/1476/2024
EUID
ROONRC.J5/1476/2024
Formă juridică
SRL
Județ
Bihor
Localitate
Vadu Crişului
Adresă
VADU CRIŞULUI, NR.208
Data înregistrării
29-05-2024
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 29.05.2024
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverseCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4789 - Comerţ cu amănuntul prin standuri, chioşcuri şi pieţe al altor produse
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
124 319
Rezultat net
+6 641
Capitaluri proprii
1 880
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4619 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
|---|---|---|
| Bilanț | ||
| Active imobilizate |
10 000
|
10 000
|
| Active circulante |
463
|
3 437
|
| Creanțe |
—
|
0
|
| Casa și conturi la bănci |
463
|
3 437
|
| Datorii |
8 583
|
8 648
|
| Capitaluri proprii |
1 880
|
4 789
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
124 319
|
61 529
|
| Venituri totale |
124 319
|
61 529
|
| Cheltuieli totale |
116 413
|
45 684
|
| Rezultat brut |
+7 906
|
+15 845
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+6 641
|
+14 915
|
| Alte date | ||
| Număr mediu de salariați |
—
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CXAVESTSOLUTION S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 124 319 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 6 641 lei.
-
Este CXAVESTSOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, CXAVESTSOLUTION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are CXAVESTSOLUTION S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse.
-
Când a fost înființată CXAVESTSOLUTION S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 mai 2024.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CXAVESTSOLUTION S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CXAVESTSOLUTION S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.