CUI 50176110

BERATA CONT S.R.L.

BERATA CONT S.R.L. este o firmă din Dumbrăviţa, județul Timiș, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 6920 - Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 71.2 mii lei și un profit net de 36.1 mii lei.

Activă

Date de identificare

CUI

50176110

Nr. înregistrare

J35/2233/2024

EUID

ROONRC.J35/2233/2024

Formă juridică

SRL

Județ

Timiș

Localitate

Dumbrăviţa

Adresă

STR. BEGA, NR.36, CAM. 3A, AP.2

Data înregistrării

03-06-2024

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 03.06.2024

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  • 6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei

  • 6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

  • 6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe

  • 6420 - Activităţi ale holdingurilor

  • 6619 - Activităţi auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activităţi de asigurări şi fonduri de pensii

  • 6621 - Activităţi de evaluare a riscului de asigurare şi a pagubelor

  • 6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii

  • 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

  • 7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management

  • 7320 - Activităţi de studiere a pieţei şi de sondare a opiniei publice

  • 7490 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.

  • 7820 - Activităţi de contractare, pe baze temporare,a personalului

  • 7830 - Servicii de furnizare şi management a forţei de muncă

  • 8211 - Activităţi combinate de secretariat

  • 8219 - Activităţi de fotocopiere, de pregătire a documentelor şi alte activităţi specializate de secretariat

  • 8299 - Alte activităţi de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

  • 8559 - Alte forme de învăţământ n.c.a.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2024

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

71 175

Rezultat net

+36 066

Capitaluri proprii

36 266

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut BERATA CONT S.R.L. în 2024?

Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 71 175 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 36 066 lei.

Este BERATA CONT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, BERATA CONT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are BERATA CONT S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6920 - Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal.

Când a fost înființată BERATA CONT S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 iunie 2024.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către BERATA CONT S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește BERATA CONT S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit