CUI 50196770

DOLCA SĂSOIU CONSTRUCT S.R.L.

DOLCA SĂSOIU CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Botiza, județul Maramureș, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA.

Activă

Date de identificare

CUI

50196770

Nr. înregistrare

J24/902/2024

EUID

ROONRC.J24/902/2024

Formă juridică

SRL

Județ

Maramureș

Localitate

Botiza

Adresă

BOTIZA, NR.171B

Data înregistrării

06-06-2024

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 06.06.2024

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 1623 - Fabricarea altor elemente de dulgherie şi tâmplărie, pentru construcţii

  • 2562 - Operaţiuni de mecanică generală

  • 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

  • 4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri

  • 4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide

  • 4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii

  • 4291 - Construcţii hidrotehnice

  • 4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.

  • 4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor

  • 4312 - Lucrări de pregătire a terenului

  • 4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

  • 4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii

  • 4331 - Lucrări de ipsoserie

  • 4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie

  • 4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor

  • 4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri

  • 4339 - Alte lucrări de finisare

  • 4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii

  • 4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.

  • 4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare

  • 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Întrebări frecvente

Este DOLCA SĂSOIU CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, DOLCA SĂSOIU CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are DOLCA SĂSOIU CONSTRUCT S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.

Când a fost înființată DOLCA SĂSOIU CONSTRUCT S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 iunie 2024.

Unde are sediul DOLCA SĂSOIU CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul firmei DOLCA SĂSOIU CONSTRUCT S.R.L. (CUI 50196770) este în BOTIZA, NR.171B, Botiza, județul Maramureș.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Emite facturi către DOLCA SĂSOIU CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește DOLCA SĂSOIU CONSTRUCT S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit