CUI 50316868

SILVER TRIP S.R.L.

SILVER TRIP S.R.L. este o firmă din Afumaţi, județul Ilfov, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 7711 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 299.5 mii lei, un profit net de 248.5 mii lei și 1 angajat.

Activă

Date de identificare

CUI

50316868

Nr. înregistrare

J23/4812/2024

EUID

ROONRC.J23/4812/2024

Formă juridică

SRL

Județ

Ilfov

Localitate

Afumaţi

Adresă

STR. LINIA DE CENTURĂ, NR.17, SPAŢIUL COMERCIAL NR. 51, HALA C, COMPLEX CHINA TOWN

Data înregistrării

03-07-2024

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 03.07.2024

Stare la Registrul Comerțului

sediu expirat
funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4939 - Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

  • 5320 - Alte activităţi poştale şi de curier

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2024

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

299 512

Rezultat net

+248 458

Capitaluri proprii

248 658

Număr mediu de salariați

1

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut SILVER TRIP S.R.L. în 2024?

Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 299 512 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 248 458 lei.

Este SILVER TRIP S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, SILVER TRIP S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are SILVER TRIP S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7711 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare.

Când a fost înființată SILVER TRIP S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 iulie 2024.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către SILVER TRIP S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește SILVER TRIP S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit