CUI 50360413

ELECTRICITY PROJECT S.R.L.

ELECTRICITY PROJECT S.R.L. este o firmă din Bonţida, județul Cluj, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 9039 - Alte activități-suport pentru creație și interpretare artistică. Firma este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 34.2 mil. lei (+43 585.4% față de 2024), un profit net de 343.2 mii lei și 5 angajați.

Activă

Date de identificare

CUI

50360413

Nr. înregistrare

J2024003193121

EUID

ROONRC.J2024003193121

Formă juridică

SRL

Județ

Cluj

Localitate

Bonţida

Adresă

BONŢIDA, NR.156

Data înregistrării

12-07-2024

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 12.07.2024

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 01-09-2024

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

  • 4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

  • 4721 - Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete

  • 4722 - Comerţ cu amănuntul al cărnii şi al produselor din carne

  • 4723 - Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor

  • 4724 - Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și al produselor zaharoase

  • 4725 - Comerţ cu amănuntul al băuturilor

  • 4726 - Comerţ cu amănuntul al produselor din tutun

  • 4727 - Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare

  • 4740 - Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații

  • 4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor

  • 4752 - Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit

  • 4753 - Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și al altor acoperitoare de podea

  • 4754 - Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice

  • 4755 - Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

  • 4761 - Comerț cu amănuntul al cărților

  • 4762 - Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie

  • 4763 - Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive

  • 4764 - Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor

  • 4769 - Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.

  • 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții

  • 4772 - Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele

  • 4773 - Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice

  • 4774 - Comerţ cu amănuntul al articolelor medicale şi ortopedice

  • 4775 - Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie

  • 4776 - Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și al hranei pentru acestea

  • 4777 - Comerţ cu amănuntul al ceasurilor şi bijuteriilor

  • 4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi

  • 4779 - Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie

  • 4782 - Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

  • 4783 - Comerţ cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete

  • 4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat

  • 5232 - Activităţi de intermediere pentru transportul de pasageri

  • 5540 - Intermedieri pentru servicii de cazare

  • 5590 - Alte servicii de cazare

  • 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

  • 7721 - Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv

  • 7722 - Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a.

  • 7751 - Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor

  • 7911 - Activități ale agențiilor turistice

  • 8425 - Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora

  • 9020 - Activităţi de interpretare artistică (spectacole)

  • 9311 - Activităţi ale bazelor sportive

  • 9312 - Activităţi ale cluburilor sportive

  • 9319 - Alte activităţi sportive n.c.a

  • 9329 - Alte activități recreative și distractive n.c.a.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4782 - Comerţ cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei şi încălţămintei efectuat prin standuri, chioşcuri şi pieţe

  • 4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

  • 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

  • 7721 - Activităţi de închiriere şi leasing cu bunuri recreaţionale şi echipament sportiv

  • 7729 - Activităţi de închiriere şi leasing cu alte bunuri personale şi gospodăreşti n.c.a.

  • 7911 - Activităţi ale agenţiilor turistice

  • 9001 - Activităţi de interpretare artistică (spectacole)

  • 9002 - Activităţi suport pentru interpretarea artistică (spectacole)

  • 9329 - Alte activităţi recreative şi distractive n.c.a.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+43 585.4%

34 209 149

Rezultat net

+134.0%

+343 164

Capitaluri proprii

+30.0%

−706 680

Număr mediu de salariați

5

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut ELECTRICITY PROJECT S.R.L. în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 34 209 149 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 343 164 lei.

Este ELECTRICITY PROJECT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, ELECTRICITY PROJECT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2024.

Ce cod CAEN principal are ELECTRICITY PROJECT S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9039 - Alte activități-suport pentru creație și interpretare artistică.

Când a fost înființată ELECTRICITY PROJECT S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 iulie 2024.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către ELECTRICITY PROJECT S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește ELECTRICITY PROJECT S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit