CUI 50437754
TALIBANU CONSTRUCT S.R.L.
TALIBANU CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Satu Nou, județul Dâmbovița, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2024. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 1.2 mil. lei, un profit net de 1.2 mil. lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
50437754
Nr. înregistrare
J2024016570001
EUID
ROONRC.J2024016570001
Formă juridică
SRL
Județ
Dâmbovița
Localitate
Satu Nou
Adresă
STR. MICŞUNELELOR, NR.5
Data înregistrării
14-08-2024
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 14.08.2024
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-09-2024
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 234 453
Rezultat net
+1 150 846
Capitaluri proprii
1 151 046
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
|---|---|
| Bilanț | |
| Active circulante |
1 426 053
|
| Creanțe |
838 462
|
| Casa și conturi la bănci |
587 591
|
| Datorii |
275 007
|
| Capitaluri proprii |
1 151 046
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
| Cont de profit și pierdere | |
| Cifra de afaceri netă |
1 234 453
|
| Venituri totale |
1 234 453
|
| Cheltuieli totale |
47 314
|
| Rezultat brut |
+1 187 139
|
| Rezultat net |
+1 150 846
|
| Alte date | |
| Număr mediu de salariați |
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TALIBANU CONSTRUCT S.R.L. în 2024?
-
Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 1 234 453 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 1 150 846 lei.
-
Este TALIBANU CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, TALIBANU CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2024.
-
Ce cod CAEN principal are TALIBANU CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată TALIBANU CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la ANAF pe 14 august 2024.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TALIBANU CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TALIBANU CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.