CUI 50461582
VARDAN PROIECT CONSTRUCT S.R.L.
VARDAN PROIECT CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Constanţa, județul Constanța, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 814.8 mii lei, un profit net de 740.8 mii lei și 3 angajați.
Date de identificare
CUI
50461582
Nr. înregistrare
J2024017561002
EUID
ROONRC.J2024017561002
Formă juridică
SRL
Județ
Constanța
Localitate
Constanţa
Adresă
PRL. SG. NICOLAE GRINDEANU, NR.1, CAM.5,SPATIUL NR.152, ET.PARTER
Data înregistrării
23-08-2024
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 22.08.2024
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 16-10-2025
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
814 758
Rezultat net
+740 800
Capitaluri proprii
741 000
Număr mediu de salariați
3
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
|---|---|
| Bilanț | |
| Active circulante |
946 087
|
| Creanțe |
764 562
|
| Casa și conturi la bănci |
181 525
|
| Datorii |
205 087
|
| Capitaluri proprii |
741 000
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
| Cont de profit și pierdere | |
| Cifra de afaceri netă |
814 758
|
| Venituri totale |
814 758
|
| Cheltuieli totale |
49 515
|
| Rezultat brut |
+765 243
|
| Rezultat net |
+740 800
|
| Alte date | |
| Număr mediu de salariați |
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut VARDAN PROIECT CONSTRUCT S.R.L. în 2024?
-
Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 814 758 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 740 800 lei.
-
Este VARDAN PROIECT CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, VARDAN PROIECT CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are VARDAN PROIECT CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată VARDAN PROIECT CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la ANAF pe 23 august 2024.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către VARDAN PROIECT CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește VARDAN PROIECT CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.