CUI 50469365
CC CONSTRUCT ENERGY S.R.L.
CC CONSTRUCT ENERGY S.R.L. este o firmă din Sector 1, București, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 365.3 mii lei și un profit net de 227.2 mii lei.
Date de identificare
CUI
50469365
Nr. înregistrare
J2024018143009
EUID
ROONRC.J2024018143009
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 1
Adresă
PȚA VALTER MĂRĂCINEANU, NR.1-3, INTRARREA B. CAMERA. 107, ET.2
Data înregistrării
26-08-2024
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 26.08.2024
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4323 - Lucrări de izolații
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4650 - Comerţ cu ridicata al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii
-
4762 - Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
-
5829 - Activităţi de editare a altor produse software
-
6039 - Activități de distribuție a altor conținuturi
-
6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6391 - Activităţi ale portalurilor web
-
6392 - Alte activităţi de servicii informaţionale n.c. a
-
7210 - Cercetare-dezvoltare în ştiinţe naturale şi inginerie
-
7220 - Cercetare-dezvoltare în ştiinţe sociale şi umaniste
-
8230 - Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
-
9329 - Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
365 264
Rezultat net
+227 193
Capitaluri proprii
227 313
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
|---|---|---|
| Bilanț | ||
| Active imobilizate |
2 567
|
—
|
| Active circulante |
242 465
|
170
|
| Creanțe |
16 700
|
200
|
| Casa și conturi la bănci |
225 765
|
−30
|
| Datorii |
17 719
|
50
|
| Capitaluri proprii |
227 313
|
120
|
| Cont de profit și pierdere | ||
| Cifra de afaceri netă |
365 264
|
—
|
| Venituri totale |
365 267
|
0
|
| Cheltuieli totale |
95 833
|
80
|
| Rezultat brut |
+269 434
|
−80
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+227 193
|
−80
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CC CONSTRUCT ENERGY S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 365 264 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 227 193 lei.
-
Este CC CONSTRUCT ENERGY S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, CC CONSTRUCT ENERGY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are CC CONSTRUCT ENERGY S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată CC CONSTRUCT ENERGY S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la ANAF pe 26 august 2024.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CC CONSTRUCT ENERGY S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CC CONSTRUCT ENERGY S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.