CUI 50481202
TIMBER LOGISTIC S.R.L.
TIMBER LOGISTIC S.R.L. este o firmă din Pădureni, județul Timiș, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 8230 - Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor. Firma este plătitoare de TVA din 2025. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 80.2 mii lei și un profit net de 758 lei.
Date de identificare
CUI
50481202
Nr. înregistrare
J2024018676000
EUID
ROONRC.J2024018676000
Formă juridică
SRL
Județ
Timiș
Localitate
Pădureni
Adresă
NR.670
Data înregistrării
29-08-2024
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 02.07.2025
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 16-10-2025
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
0220 - Exploatarea forestieră
-
1611 - Tăierea și rindeluirea lemnului
-
1612 - Prelucrarea și finisarea lemnului
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4221 - Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4323 - Lucrări de izolații
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
4335 - Alte lucrări de finisare
-
4341 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
-
4342 - Alte lucrări speciale de construcţii pentru clădiri
-
4391 - Activități de zidărie
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5210 - Depozitări
-
5225 - Activități de servicii logistice pentru transporturi
-
5611 - Restaurante
-
5612 - Activități ale unităților mobile de alimentație
-
9329 - Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
80 159
Rezultat net
+758
Capitaluri proprii
958
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8230 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
|---|---|
| Bilanț | |
| Active circulante |
80 585
|
| Stocuri |
43 109
|
| Creanțe |
68
|
| Casa și conturi la bănci |
37 408
|
| Datorii |
79 627
|
| Capitaluri proprii |
958
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
| Cont de profit și pierdere | |
| Cifra de afaceri netă |
80 159
|
| Venituri totale |
80 159
|
| Cheltuieli totale |
78 953
|
| Rezultat brut |
+1 206
|
| Rezultat net |
+758
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TIMBER LOGISTIC S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 80 159 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 758 lei.
-
Este TIMBER LOGISTIC S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, TIMBER LOGISTIC S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 16 octombrie 2025.
-
Ce cod CAEN principal are TIMBER LOGISTIC S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8230 - Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor.
-
Când a fost înființată TIMBER LOGISTIC S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la ANAF pe 29 august 2024.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TIMBER LOGISTIC S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TIMBER LOGISTIC S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.