CUI 50700604
TOGAN CONSTRUCT S.R.L.
TOGAN CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Zădăreni, județul Arad, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 4312 - Lucrări de pregătire a terenului. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 134.6 mii lei (+540.8% față de 2024), o pierdere netă de 3 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
50700604
Nr. înregistrare
J2024031082006
EUID
ROONRC.J2024031082006
Formă juridică
SRL
Județ
Arad
Localitate
Zădăreni
Adresă
STR. GRĂDINILOR, NR.680A
Data înregistrării
15-10-2024
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 14.10.2024
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4312 - Lucrări de pregătire a terenuluiCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
2223 - Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcţii
-
2361 - Fabricarea produselor din beton pentru construcţii
-
2362 - Fabricarea produselor din ipsos pentru construcţii
-
2369 - Fabricarea altor articole din beton, ciment şi ipsos
-
2511 - Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4752 - Comerţ cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă şi a celor pentru vopsit, în magazine specializate
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
-
8130 - Activităţi de înteţinere peisagistică
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
134 576
Rezultat net
−3 012
Capitaluri proprii
7 527
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4312 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4312 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
|---|---|---|
| Bilanț | ||
| Active circulante |
54 623
|
20 719
|
| Stocuri |
10 074
|
—
|
| Creanțe |
42 000
|
20 000
|
| Casa și conturi la bănci |
2 549
|
—
|
| Datorii |
47 096
|
10 180
|
| Capitaluri proprii |
7 527
|
10 539
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
134 576
|
21 000
|
| Venituri totale |
134 576
|
21 000
|
| Cheltuieli totale |
136 269
|
10 451
|
| Rezultat brut |
−1 693
|
+10 549
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−3 012
|
+10 339
|
| Alte date | ||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TOGAN CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 134 576 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 3 012 lei.
-
Este TOGAN CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, TOGAN CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are TOGAN CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4312 - Lucrări de pregătire a terenului.
-
Când a fost înființată TOGAN CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la ANAF pe 15 octombrie 2024.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TOGAN CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TOGAN CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.