CUI 50824360

NPC ART CONSTRUCT S.R.L.

NPC ART CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Sector 6, București, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2024. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 488.9 mii lei, un profit net de 445.3 mii lei și 3 angajați.

Activă

Date de identificare

CUI

50824360

Nr. înregistrare

J2024037900001

EUID

ROONRC.J2024037900001

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 6

Adresă

STR FABRICII, NR.26B, ANSAMBLUL REZIDENȚIAL QUADRA 2. TRONSONUL N, ET.11, AP.113

Data înregistrării

05-11-2024

Stare înregistrare

TRANSFER(SOSIRE) din data 28.07.2025

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 06-11-2024

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor

  • 8121 - Activități generale de curățenie a clădirilor

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2024

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

488 891

Rezultat net

+445 303

Capitaluri proprii

445 503

Număr mediu de salariați

3

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut NPC ART CONSTRUCT S.R.L. în 2024?

Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 488 891 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 445 303 lei.

Este NPC ART CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, NPC ART CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 6 noiembrie 2024.

Ce cod CAEN principal are NPC ART CONSTRUCT S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.

Când a fost înființată NPC ART CONSTRUCT S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la ANAF pe 5 noiembrie 2024.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către NPC ART CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește NPC ART CONSTRUCT S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit