CUI 5087696
INFOSERVICE S.R.L.
INFOSERVICE S.R.L. este o firmă din Mun. Carei, județul SATU MARE, înființată în 1994. Activitatea principală: CAEN 7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate. Firma este plătitoare de TVA din 1995 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 214.9 mii lei (+5.6% față de 2024), un profit net de 31.2 mii lei și 1 angajat.
CUI
5087696
Nr. înregistrare
J1993001441309
EUID
ROONRC.J1993001441309
Formă juridică
SRL
Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Carei
Adresă
Str. WOLFGANG AMADEUS MOZART, Nr. 9, C.P. 445100
Cod CAEN principal
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
Data înregistrării
14-01-1994
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 14.01.1994
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-01-1995
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
SZAKACS TIBOR
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
5621 - Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
8230 - Activităţi de organizare a expoziţiilor, târgurilor şi congreselor
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
47 857
|
51 279
|
54 877
|
58 650
|
62 422
|
66 194
|
69 967
|
76 181
|
82 618
|
89 727
|
93 997
|
94 993
|
72 015
|
82 202
|
94 019
|
54 487
|
24 696
|
| Active circulante |
100 291
|
91 869
|
201 687
|
78 971
|
88 179
|
87 265
|
68 607
|
64 176
|
46 435
|
38 344
|
188 145
|
171 277
|
164 648
|
175 091
|
100 066
|
96 131
|
77 140
|
| Stocuri |
3 260
|
2 193
|
9 048
|
9 190
|
2 702
|
3 388
|
3 872
|
5 879
|
3 704
|
2 093
|
5 106
|
6 146
|
9 053
|
11 183
|
10 701
|
16 782
|
19 271
|
| Creanțe |
1 848
|
4 458
|
3 372
|
9 291
|
10 529
|
2 910
|
10 237
|
6 589
|
4 084
|
6 519
|
104 206
|
111 491
|
119 580
|
109 033
|
80 303
|
67 157
|
47 897
|
| Casa și conturi la bănci |
95 183
|
85 218
|
189 267
|
60 490
|
74 948
|
80 967
|
54 498
|
51 708
|
38 647
|
29 732
|
78 833
|
53 640
|
36 015
|
54 875
|
9 062
|
12 192
|
9 972
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Datorii |
11 935
|
14 097
|
35 020
|
17 452
|
17 662
|
13 470
|
16 710
|
18 698
|
16 705
|
14 945
|
15 163
|
16 508
|
25 436
|
41 729
|
44 944
|
56 341
|
17 544
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
136 213
|
129 051
|
221 544
|
120 169
|
132 939
|
139 989
|
121 864
|
121 659
|
112 348
|
113 126
|
266 979
|
249 762
|
211 227
|
215 564
|
149 141
|
94 277
|
84 292
|
| Capital subscris vărsat |
202
|
202
|
202
|
202
|
202
|
202
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
2
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
214 911
|
203 587
|
403 468
|
238 771
|
219 597
|
232 445
|
253 290
|
240 942
|
239 724
|
217 234
|
214 173
|
250 910
|
267 430
|
300 719
|
205 391
|
236 500
|
231 842
|
| Venituri totale |
215 310
|
203 712
|
403 476
|
238 852
|
219 600
|
232 448
|
253 295
|
240 943
|
239 726
|
217 311
|
219 651
|
250 964
|
268 842
|
300 765
|
205 577
|
236 654
|
231 851
|
| Cheltuieli totale |
182 103
|
256 430
|
277 905
|
219 353
|
198 454
|
190 168
|
228 625
|
216 602
|
226 977
|
204 008
|
198 110
|
225 367
|
231 146
|
221 690
|
204 022
|
221 617
|
222 577
|
| Rezultat brut |
+33 207
|
−52 718
|
+125 571
|
+19 499
|
+21 146
|
+42 280
|
+24 670
|
+24 341
|
+12 749
|
+13 303
|
+21 541
|
+25 597
|
+37 696
|
+79 075
|
+1 555
|
+15 037
|
+9 274
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+31 162
|
−54 449
|
+121 617
|
+17 230
|
+18 950
|
+40 062
|
+22 137
|
+21 932
|
+10 352
|
+11 130
|
+14 949
|
+18 070
|
+31 663
|
+66 423
|
+1 129
|
+9 984
|
+7 649
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
3
|
3
|
2
|
3
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
4
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către INFOSERVICE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește INFOSERVICE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.