CUI 50879756

REALCONTEX PERFORMANCE S.R.L.

REALCONTEX PERFORMANCE S.R.L. este o firmă din Focşani, județul Vrancea, înființată în 2024. Activitatea principală: CAEN 6920 - Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 252.3 mii lei (+2 566.5% față de 2024), un profit net de 95.6 mii lei și 2 angajați.

Activă

Date de identificare

CUI

50879756

Nr. înregistrare

J2024041117006

EUID

ROONRC.J2024041117006

Formă juridică

SRL

Județ

Vrancea

Localitate

Focşani

Adresă

STR. REVOLUŢIEI, NR.13, BL.C4, AP.4

Data înregistrării

14-11-2024

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 14.11.2024

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 6811 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii

  • 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

  • 7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+2 566.5%

252 250

Rezultat net

+2 161.3%

+95 632

Capitaluri proprii

+2 063.6%

95 828

Număr mediu de salariați

+100.0%

2

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut REALCONTEX PERFORMANCE S.R.L. în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 252 250 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 95 632 lei.

Este REALCONTEX PERFORMANCE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, REALCONTEX PERFORMANCE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are REALCONTEX PERFORMANCE S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6920 - Activităţi de contabilitate şi audit financiar; consultanţă în domeniul fiscal.

Când a fost înființată REALCONTEX PERFORMANCE S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la ANAF pe 14 noiembrie 2024.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către REALCONTEX PERFORMANCE S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește REALCONTEX PERFORMANCE S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit