CUI 51083698
ECDEV LABS INC S.R.L.
ECDEV LABS INC S.R.L. este o firmă din Timişoara, județul Timiș, înființată în 2025. Firma este plătitoare de TVA din 2024.
Date de identificare
CUI
51083698
Județ
Timiș
Localitate
Timişoara
Adresă
INT VEGA, NR.1-3, BL.91, SC.A, ET.4, AP.14
Data înregistrării
03-01-2025
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 31.12.2024
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 31-12-2024
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este ECDEV LABS INC S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, ECDEV LABS INC S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 31 decembrie 2024.
-
Când a fost înființată ECDEV LABS INC S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la ANAF pe 3 ianuarie 2025.
-
Unde are sediul ECDEV LABS INC S.R.L.?
-
Sediul firmei ECDEV LABS INC S.R.L. (CUI 51083698) este în INT VEGA, NR.1-3, BL.91, SC.A, ET.4, AP.14, Timişoara, județul Timiș.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Emite facturi către ECDEV LABS INC S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ECDEV LABS INC S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.