CUI 51215667
ANTIC SAVOI CONSTRUCT S.R.L.
ANTIC SAVOI CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Sector 1, București, înființată în 2025. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 496.1 mii lei, o pierdere netă de 168.3 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
51215667
Nr. înregistrare
J2025006521007
EUID
ROONRC.J2025006521007
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 1
Adresă
INT GHEORGHE SIMIONESCU, NR.19, AP.BOXA 26
Data înregistrării
03-02-2025
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 31.01.2025
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 21-05-2026
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
496 124
Rezultat net
−168 300
Capitaluri proprii
−168 100
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
|---|---|
| Bilanț | |
| Active circulante |
6 272
|
| Creanțe |
−44 890
|
| Casa și conturi la bănci |
51 162
|
| Cheltuieli în avans |
502 333
|
| Datorii |
676 705
|
| Capitaluri proprii |
−168 100
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
| Cont de profit și pierdere | |
| Cifra de afaceri netă |
496 124
|
| Venituri totale |
496 125
|
| Cheltuieli totale |
641 781
|
| Rezultat brut |
−145 656
|
| Rezultat net |
−168 300
|
| Alte date | |
| Număr mediu de salariați |
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ANTIC SAVOI CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 496 124 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 168 300 lei.
-
Este ANTIC SAVOI CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, ANTIC SAVOI CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are ANTIC SAVOI CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată ANTIC SAVOI CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la ANAF pe 3 februarie 2025.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ANTIC SAVOI CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ANTIC SAVOI CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.