CUI 5131791
COROMA SRL
CUI
5131791
Nr. înregistrare
J1993000217275
EUID
ROONRC.J1993000217275
Formă juridică
SRL
Județ
NEAMŢ
Localitate
Sat Săvineşti Com. Săvineşti
Adresă
STR. GHEORGHE CARANFIL, NR.26
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Data înregistrării
27-01-1994
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 27.01.1994
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-08-1995
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
COZMA ROMEO
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1623 - Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
-
2223 - Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
-
2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
-
3312 - Repararea și întreținerea mașinilor
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4221 - Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4323 - Lucrări de izolații
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
4335 - Alte lucrări de finisare
-
4341 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
-
4342 - Alte lucrări speciale de construcţii pentru clădiri
-
4391 - Activități de zidărie
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
5210 - Depozitări
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
9531 - Repararea și întreținerea autovehiculelor
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
348 585
|
427 660
|
474 895
|
411 542
|
439 958
|
495 877
|
556 996
|
617 029
|
553 848
|
338 263
|
345 940
|
371 151
|
420 694
|
807 495
|
939 978
|
1 072 475
|
1 048 034
|
| Active circulante |
538 774
|
692 948
|
813 607
|
637 314
|
1 583 635
|
556 540
|
648 757
|
1 017 269
|
465 446
|
261 956
|
283 154
|
250 647
|
259 015
|
336 347
|
242 077
|
81 721
|
80 315
|
| Stocuri |
21 838
|
4 813
|
1 480
|
20 016
|
15 537
|
62 361
|
7 980
|
816
|
30 999
|
33 192
|
93 177
|
71 207
|
74 259
|
274 590
|
218 625
|
32 096
|
5 470
|
| Creanțe |
174 934
|
586 516
|
258 643
|
102 054
|
508 676
|
78 673
|
7 223
|
5 707
|
12 053
|
45 689
|
77 020
|
144 732
|
82 627
|
3 052
|
3 426
|
1 470
|
52 873
|
| Casa și conturi la bănci |
342 002
|
101 619
|
553 484
|
515 244
|
1 059 422
|
415 506
|
633 554
|
1 010 746
|
422 394
|
183 075
|
112 957
|
34 708
|
102 129
|
58 705
|
20 026
|
48 155
|
21 972
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3 858
|
4 199
|
6 163
|
113
|
| Datorii |
6 886
|
25 190
|
44 117
|
66 814
|
478 953
|
131 172
|
95 059
|
87 310
|
99 148
|
55 187
|
88 999
|
23 722
|
28 531
|
303 561
|
344 082
|
330 616
|
468 169
|
| Venituri în avans |
19 200
|
25 600
|
32 000
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
861 273
|
1 069 818
|
1 212 385
|
982 042
|
1 544 640
|
921 245
|
1 110 694
|
1 546 988
|
920 146
|
545 032
|
540 095
|
598 076
|
651 178
|
844 139
|
842 172
|
829 743
|
660 293
|
| Capital subscris vărsat |
100 000
|
100 000
|
100 000
|
100 000
|
100 000
|
100 000
|
100 000
|
100 000
|
100 000
|
100 000
|
100 000
|
100 000
|
100 000
|
100 000
|
100 000
|
100 000
|
100 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
267 376
|
900 637
|
1 143 950
|
2 049 241
|
2 454 877
|
1 013 554
|
1 357 372
|
1 750 544
|
1 423 841
|
553 353
|
455 429
|
579 440
|
604 303
|
1 360 013
|
2 185 629
|
2 082 150
|
2 057 194
|
| Venituri totale |
276 811
|
910 702
|
1 349 254
|
2 049 247
|
2 454 877
|
1 014 819
|
1 364 757
|
1 772 599
|
1 423 847
|
553 681
|
455 505
|
589 577
|
933 508
|
1 364 963
|
2 186 536
|
2 086 012
|
2 082 064
|
| Cheltuieli totale |
270 184
|
669 836
|
978 072
|
1 902 814
|
1 742 988
|
937 818
|
1 093 150
|
1 060 662
|
1 004 578
|
548 743
|
513 486
|
643 824
|
1 119 183
|
1 362 621
|
2 171 656
|
1 880 316
|
1 863 155
|
| Rezultat brut |
+6 627
|
+240 866
|
+371 182
|
+146 433
|
+711 889
|
+77 001
|
+271 607
|
+711 937
|
+419 269
|
+4 938
|
−57 981
|
−54 247
|
−185 675
|
+2 342
|
+14 880
|
+205 696
|
+218 909
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+3 923
|
+216 129
|
+360 387
|
+130 044
|
+692 642
|
+69 247
|
+258 696
|
+694 210
|
+375 113
|
+4 938
|
−57 981
|
−54 247
|
−185 675
|
+1 967
|
+12 009
|
+169 451
|
+183 748
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
4
|
6
|
12
|
8
|
7
|
10
|
10
|
3
|
7
|
8
|
5
|
8
|
14
|
13
|
13
|
22
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către COROMA SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește COROMA SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.