CUI 5132509
VS COM SRL
CUI
5132509
Nr. înregistrare
J18/70/1992
EUID
ROONRC.J18/70/1992
Formă juridică
SRL
Județ
GORJ
Localitate
Sat Schela Com. Schela
Cod CAEN principal
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
Data înregistrării
28-01-1994
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 28.01.1994
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
SICHITIU ION
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
2014 - Fabricarea altor produse chimice organice, de bază
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4789 - Comerţ cu amănuntul prin standuri, chioşcuri şi pieţe al altor produse
-
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||||
| Active circulante |
76 418
|
65 185
|
41 450
|
15 060
|
3 600
|
21 766
|
27 774
|
13 041
|
16 080
|
12 736
|
10 817
|
8 942
|
7 307
|
6 552
|
10 079
|
5 617
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
12 753
|
15 871
|
12 366
|
9 716
|
7 875
|
6 697
|
5 698
|
9 470
|
3 894
|
| Creanțe |
30 000
|
20 000
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
258
|
258
|
—
|
—
|
481
|
| Casa și conturi la bănci |
46 418
|
45 185
|
41 450
|
15 060
|
3 600
|
21 766
|
27 774
|
288
|
209
|
370
|
1 101
|
809
|
352
|
854
|
609
|
1 242
|
| Datorii |
530
|
1 307
|
770
|
471
|
5 462
|
35 750
|
57 077
|
60 228
|
64 420
|
60 888
|
55 295
|
54 361
|
51 172
|
47 250
|
46 442
|
32 856
|
| Capitaluri proprii |
75 888
|
63 878
|
40 680
|
14 589
|
−1 862
|
−13 984
|
−29 303
|
−47 187
|
−48 340
|
−48 152
|
−44 478
|
−45 419
|
−43 865
|
−40 698
|
−36 363
|
−27 239
|
| Capital subscris vărsat |
210
|
210
|
210
|
—
|
—
|
—
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
210
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2023
93 600
|
101 526
|
88 314
|
59 690
|
53 950
|
54 210
|
56 870
|
45 227
|
34 930
|
40 978
|
43 486
|
48 957
|
33 915
|
36 554
|
16 553
|
48 618
|
| Venituri totale |
93 600
|
101 526
|
88 314
|
59 690
|
53 950
|
54 210
|
56 870
|
45 227
|
34 930
|
40 978
|
43 486
|
48 957
|
33 915
|
36 554
|
16 553
|
48 618
|
| Cheltuieli totale |
79 301
|
73 910
|
59 574
|
41 447
|
40 208
|
37 269
|
37 279
|
42 720
|
34 503
|
43 423
|
41 241
|
49 184
|
37 082
|
40 889
|
24 027
|
52 333
|
| Rezultat brut |
+14 299
|
+27 616
|
+28 740
|
+18 243
|
+13 742
|
+16 941
|
+19 591
|
+2 507
|
+427
|
−2 445
|
+2 245
|
−227
|
−3 167
|
−4 335
|
−7 474
|
−3 715
|
| Rezultat net |
Față de 2023
+12 011
|
+23 197
|
+26 091
|
+16 452
|
+12 122
|
+15 318
|
+17 884
|
+1 153
|
−178
|
−3 674
|
+941
|
−1 555
|
−3 167
|
−4 335
|
−9 124
|
−6 232
|
| Alte date | ||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către VS COM SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește VS COM SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.