CUI 5165409
DELVA S.R.L.
CUI
5165409
Nr. înregistrare
J29/274/1994
EUID
ROONRC.J29/274/1994
Formă juridică
SRL
Județ
PRAHOVA
Localitate
Orş. Plopeni
Adresă
BLD. REPUBLICII, NR.15
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înregistrării
04-02-1994
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 04.02.1994
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
ZAMFIR ELENA LAURA
Administrator
PATRASCU (FOSTA CHIRA) DANIELA
Administrator
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||
| Active imobilizate |
5 012
|
5 012
|
5 012
|
5 012
|
5 012
|
5 219
|
5 425
|
5 632
|
5 838
|
3 838
|
3 970
|
4 102
|
2 713
|
2 713
|
2 713
|
| Active circulante |
29 492
|
29 492
|
29 492
|
29 492
|
29 492
|
29 412
|
24 595
|
17 632
|
17 025
|
13 850
|
12 944
|
21 554
|
15 452
|
12 418
|
14 957
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
1 485
|
2 998
|
4 224
|
5 003
|
6 015
|
10 779
|
18 753
|
14 616
|
12 173
|
10 048
|
| Casa și conturi la bănci |
29 492
|
29 492
|
29 492
|
29 492
|
29 492
|
27 927
|
21 597
|
13 408
|
12 022
|
7 835
|
2 165
|
2 801
|
836
|
245
|
4 909
|
| Datorii |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
54
|
24
|
79
|
7 806
|
6 380
|
9 411
|
14 310
|
14 427
|
14 857
|
14 632
|
| Capitaluri proprii |
34 504
|
34 504
|
34 504
|
34 504
|
34 504
|
34 577
|
29 996
|
23 185
|
15 057
|
11 308
|
7 503
|
11 346
|
3 738
|
274
|
3 038
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
—
|
—
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
1 669
|
6 494
|
8 621
|
9 685
|
10 715
|
13 955
|
28 133
|
92 500
|
89 836
|
92 268
|
70 867
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
1 669
|
6 494
|
8 621
|
9 685
|
10 715
|
13 955
|
28 133
|
92 500
|
89 836
|
92 268
|
70 867
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
—
|
1 692
|
1 718
|
1 551
|
1 266
|
8 845
|
9 731
|
31 245
|
85 180
|
85 681
|
91 807
|
69 363
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
−23
|
+4 776
|
+7 070
|
+8 419
|
+1 870
|
+4 224
|
−3 112
|
+7 320
|
+4 155
|
+461
|
+1 504
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
−73
|
+4 581
|
+6 811
|
+8 128
|
+1 549
|
+3 805
|
−3 843
|
+6 120
|
+3 464
|
−2 764
|
−1 392
|
| Alte date | |||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către DELVA S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DELVA S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.