CUI 5236852
BAMPOA SRL
CUI
5236852
Nr. înregistrare
J1994000131350
EUID
ROONRC.J1994000131350
Formă juridică
SRL
Județ
TIMIŞ
Localitate
Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă
Adresă
STR. INTRAREA CARULUI, NR.11
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înregistrării
23-02-1994
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 23.02.1994
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-06-1994
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
IVAN ALEXANDRU
Administrator
IVAN MIHAIELA VICTORIA
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4722 - Comerţ cu amănuntul al cărnii şi al produselor din carne
-
4724 - Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și al produselor zaharoase
-
4725 - Comerţ cu amănuntul al băuturilor
-
4726 - Comerţ cu amănuntul al produselor din tutun
-
4727 - Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
-
4764 - Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
-
4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții
-
4772 - Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
-
4775 - Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie
-
4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
7 877
|
9 337
|
14 217
|
18 421
|
21 461
|
26 021
|
31 343
|
34 739
|
36 148
|
38 156
|
39 565
|
51 671
|
51 671
|
48 997
|
48 997
|
47 789
|
47 789
|
| Active circulante |
312 626
|
354 537
|
400 479
|
351 963
|
311 715
|
285 944
|
278 698
|
242 072
|
217 322
|
214 125
|
159 270
|
118 904
|
70 555
|
53 827
|
50 902
|
51 444
|
51 325
|
| Stocuri |
269 205
|
319 423
|
362 929
|
303 086
|
288 747
|
271 195
|
265 015
|
227 015
|
205 092
|
196 987
|
146 602
|
111 621
|
62 772
|
46 816
|
43 183
|
49 165
|
46 747
|
| Creanțe |
19 692
|
9 106
|
7 570
|
18 805
|
12 508
|
12 175
|
10 705
|
9 798
|
9 154
|
4 562
|
6 455
|
6 370
|
6 238
|
4 226
|
4 883
|
1 513
|
1 056
|
| Casa și conturi la bănci |
23 729
|
26 008
|
29 980
|
30 072
|
10 460
|
2 574
|
2 978
|
5 259
|
3 076
|
12 576
|
6 213
|
913
|
1 545
|
2 785
|
2 836
|
766
|
3 522
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
181
|
247
|
242
|
—
|
—
|
100
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
281 029
|
329 273
|
388 777
|
355 603
|
333 399
|
306 218
|
302 429
|
272 653
|
250 207
|
284 943
|
234 422
|
213 985
|
174 377
|
158 063
|
160 235
|
134 899
|
115 909
|
| Capitaluri proprii |
39 474
|
34 601
|
25 919
|
14 962
|
24
|
5 989
|
7 612
|
4 158
|
3 363
|
−32 662
|
−35 587
|
−43 410
|
−52 151
|
−55 239
|
−60 336
|
−35 666
|
−16 795
|
| Capital subscris vărsat |
45 300
|
45 300
|
45 300
|
45 300
|
45 300
|
45 300
|
45 300
|
45 200
|
45 200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
663 567
|
903 352
|
1 031 781
|
1 050 394
|
957 805
|
943 364
|
951 225
|
706 221
|
858 725
|
1 236 314
|
1 338 596
|
771 053
|
641 634
|
557 255
|
338 690
|
507 891
|
587 604
|
| Venituri totale |
733 907
|
915 173
|
1 042 970
|
1 054 394
|
957 805
|
948 914
|
966 574
|
753 328
|
859 498
|
1 238 430
|
1 339 193
|
771 060
|
641 641
|
563 185
|
340 527
|
509 172
|
588 304
|
| Cheltuieli totale |
726 433
|
903 632
|
1 029 187
|
1 036 490
|
963 769
|
950 537
|
962 490
|
747 503
|
867 907
|
1 234 124
|
1 331 175
|
762 319
|
639 119
|
558 087
|
365 197
|
521 593
|
583 945
|
| Rezultat brut |
+7 474
|
+11 541
|
+13 783
|
+17 904
|
−5 964
|
−1 623
|
+4 084
|
+5 825
|
−8 409
|
+4 306
|
+8 018
|
+8 741
|
+2 522
|
+5 098
|
−24 670
|
−12 421
|
+4 359
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+4 873
|
+8 685
|
+10 957
|
+14 938
|
−5 964
|
−1 623
|
+3 354
|
+794
|
−8 409
|
+2 925
|
+7 822
|
+8 741
|
+2 522
|
+5 098
|
−24 670
|
−18 871
|
−1 375
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
2
|
2
|
2
|
3
|
3
|
4
|
5
|
4
|
2
|
5
|
5
|
3
|
2
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către BAMPOA SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește BAMPOA SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.