CUI 524579

PET COMIMPEX S.R.L.

PET COMIMPEX S.R.L. este o firmă din Odorheiu Secuiesc, județul Harghita, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri. Firma este plătitoare de TVA din 1994 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 80.1 mii lei (−49.5% față de 2024) și o pierdere netă de 14.3 mii lei.

Activă

Date de identificare

CUI

524579

Nr. înregistrare

J19/385/1992

EUID

ROONRC.J19/385/1992

Formă juridică

SRL

Județ

Harghita

Localitate

Odorheiu Secuiesc

Adresă

STR. GÁBOR ÁRON, NR.5

Data înregistrării

04-12-1992

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 04.12.1992

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 01-04-1994

TVA la încasare

Da

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4942 - Servicii de mutare

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

−49.5%

80 140

Rezultat net

+87.4%

−14 272

Capitaluri proprii

−225.3%

−20 607

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut PET COMIMPEX S.R.L. în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 80 140 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 14 272 lei.

Este PET COMIMPEX S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, PET COMIMPEX S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 aprilie 1994.

Ce cod CAEN principal are PET COMIMPEX S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri.

Când a fost înființată PET COMIMPEX S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 martie 1992.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către PET COMIMPEX S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește PET COMIMPEX S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit