CUI 5269582
COMPANIA EMO SRL
CUI
5269582
Nr. înregistrare
J37/116/1994
EUID
ROONRC.J37/116/1994
Formă juridică
SRL
Județ
VASLUI
Localitate
Mun. Vaslui
Adresă
STR. TOMA CARAGIU, NR.2, AP.2
Cod CAEN principal
7420 - Activități fotografice
Data înregistrării
02-03-1994
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 02.03.1994
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-07-1994
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
COPACINSCHI OVIDIU
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
7111 - Activităţi de arhitectură
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
532 280
|
991 465
|
1 094 564
|
1 201 882
|
1 398 105
|
914 392
|
996 260
|
1 094 862
|
1 046 660
|
1 020 355
|
1 039 564
|
1 090 778
|
861 657
|
751 137
|
848 644
|
884 926
|
1 068 168
|
| Active circulante |
1 540 314
|
887 127
|
1 514 016
|
2 052 802
|
2 288 296
|
2 415 862
|
2 429 031
|
2 405 451
|
2 442 646
|
2 213 058
|
2 217 633
|
1 992 022
|
1 959 631
|
1 863 978
|
1 689 377
|
1 887 287
|
3 015 085
|
| Stocuri |
567 352
|
3 782
|
31 577
|
11 970
|
16 267
|
10 660
|
8 792
|
36 775
|
9 739
|
10 784
|
18 500
|
18 073
|
16 796
|
14 701
|
10 812
|
12 385
|
20 180
|
| Creanțe |
549 890
|
306 056
|
333 966
|
658 269
|
665 332
|
466 152
|
306 652
|
523 972
|
264 006
|
119 181
|
113 697
|
143 820
|
179 751
|
149 890
|
239 337
|
483 825
|
2 008 312
|
| Casa și conturi la bănci |
423 072
|
577 289
|
1 073 537
|
1 307 627
|
1 531 761
|
1 864 114
|
2 038 651
|
1 769 768
|
2 093 965
|
2 008 157
|
2 010 500
|
1 755 193
|
1 688 148
|
1 624 451
|
1 364 292
|
1 316 141
|
911 657
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
0
|
14 168
|
14 168
|
14 168
|
—
|
0
|
363
|
621
|
350
|
872
|
1 188
|
1 796
|
4 333
|
1 401
|
| Datorii |
282 868
|
103 094
|
158 546
|
343 274
|
351 644
|
250 415
|
188 523
|
199 001
|
257 337
|
247 729
|
331 859
|
279 111
|
45 447
|
64 761
|
117 405
|
342 311
|
1 153 587
|
| Venituri în avans |
208 178
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
10 330
|
15 196
|
20 955
|
31 180
|
45 189
|
68 019
|
106 826
|
204 914
|
1 564 905
|
| Capitaluri proprii |
1 581 548
|
1 775 498
|
2 450 034
|
2 911 410
|
3 348 925
|
3 094 007
|
3 250 936
|
3 301 312
|
3 221 639
|
2 970 851
|
2 905 004
|
2 772 859
|
2 731 524
|
2 483 523
|
2 315 586
|
2 229 321
|
1 366 162
|
| Capital subscris vărsat |
8 900
|
8 900
|
8 900
|
8 900
|
8 900
|
8 900
|
8 900
|
8 900
|
8 900
|
8 900
|
8 900
|
8 900
|
8 900
|
8 900
|
8 900
|
8 900
|
8 900
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
270 203
|
610 683
|
584 785
|
902 670
|
1 238 868
|
565 678
|
539 107
|
673 916
|
829 518
|
604 076
|
717 979
|
851 088
|
620 745
|
601 294
|
986 659
|
1 544 958
|
751 397
|
| Venituri totale |
296 005
|
635 288
|
611 641
|
1 549 348
|
1 244 973
|
579 196
|
795 572
|
696 131
|
933 726
|
650 433
|
759 282
|
940 898
|
732 685
|
728 747
|
1 302 376
|
1 911 649
|
989 079
|
| Cheltuieli totale |
466 818
|
740 763
|
779 362
|
1 360 393
|
813 575
|
556 258
|
712 978
|
617 815
|
627 184
|
552 571
|
591 565
|
773 941
|
431 639
|
521 739
|
906 621
|
878 235
|
776 293
|
| Rezultat brut |
−170 813
|
−105 475
|
−167 721
|
+188 955
|
+431 398
|
+22 938
|
+82 594
|
+78 316
|
+306 542
|
+97 862
|
+167 717
|
+166 957
|
+301 046
|
+207 008
|
+395 755
|
+1 033 414
|
+212 786
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−179 693
|
−124 534
|
−173 837
|
+173 462
|
+418 949
|
+17 349
|
+74 638
|
+71 375
|
+250 787
|
+72 598
|
+132 145
|
+119 762
|
+247 003
|
+169 002
|
+326 513
|
+863 163
|
+175 537
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
5
|
5
|
6
|
6
|
6
|
6
|
8
|
8
|
8
|
8
|
8
|
9
|
10
|
13
|
12
|
11
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 12-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către COMPANIA EMO SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește COMPANIA EMO SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.