CUI 53141027

WORKFORCE PLACEMENT S.R.L.

WORKFORCE PLACEMENT S.R.L. este o firmă din Sector 3, București, înființată în 2025. Activitatea principală: CAEN 7810 - Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă. Firma nu este plătitoare de TVA.

Activă

Date de identificare

CUI

53141027

Nr. înregistrare

J2025098516002

EUID

ROONRC.J2025098516002

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 3

Adresă

STR VLĂHIŢA, NR.1, BL.PM18BIS, SC.2, AP.123

Data înregistrării

16-12-2025

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 16.12.2025

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 7820 - Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane

  • 8110 - Activităţi de servicii suport combinate

  • 8210 - Activități de secretariat și servicii-suport

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Întrebări frecvente

Este WORKFORCE PLACEMENT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, WORKFORCE PLACEMENT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are WORKFORCE PLACEMENT S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7810 - Activităţi ale agenţiilor de plasare a forţei de muncă.

Când a fost înființată WORKFORCE PLACEMENT S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la ANAF pe 16 decembrie 2025.

Unde are sediul WORKFORCE PLACEMENT S.R.L.?

Sediul firmei WORKFORCE PLACEMENT S.R.L. (CUI 53141027) este în STR VLĂHIŢA, NR.1, BL.PM18BIS, SC.2, AP.123, Sector 3, București.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Emite facturi către WORKFORCE PLACEMENT S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește WORKFORCE PLACEMENT S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit