CUI 53168405
ELEGANCE MOBILIAR S.R.L.
ELEGANCE MOBILIAR S.R.L. este o firmă din Sector 5, București, înființată în 2025. Activitatea principală: CAEN 4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat. Firma este plătitoare de TVA din 2026.
Date de identificare
CUI
53168405
Nr. înregistrare
J2025099705003
EUID
ROONRC.J2025099705003
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 5
Adresă
DRM GHINDARI, NR.73A, LOT.1. CAMERA 38, BL.JOVIAL 3, ET.PARTER
Data înregistrării
19-12-2025
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 19.12.2025
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 17-08-2026
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializatCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4754 - Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este ELEGANCE MOBILIAR S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, ELEGANCE MOBILIAR S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 17 august 2026.
-
Ce cod CAEN principal are ELEGANCE MOBILIAR S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat.
-
Când a fost înființată ELEGANCE MOBILIAR S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la ANAF pe 19 decembrie 2025.
-
Unde are sediul ELEGANCE MOBILIAR S.R.L.?
-
Sediul firmei ELEGANCE MOBILIAR S.R.L. (CUI 53168405) este în DRM GHINDARI, NR.73A, LOT.1. CAMERA 38, BL.JOVIAL 3, ET.PARTER, Sector 5, București.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Emite facturi către ELEGANCE MOBILIAR S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ELEGANCE MOBILIAR S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.