CUI 53184451

CBS EVO S.R.L.

CBS EVO S.R.L. este o firmă din Floreşti, județul Cluj, înființată în 2025. Activitatea principală: CAEN 9531 - Repararea și întreținerea autovehiculelor. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei.

Activă

Date de identificare

CUI

53184451

Nr. înregistrare

J2025100415004

EUID

ROONRC.J2025100415004

Formă juridică

SRL

Județ

Cluj

Localitate

Floreşti

Adresă

STR. TINERETULUI, NR.152B, BL.C2, SC.1, ET.PARTER, AP.1

Data înregistrării

24-12-2025

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 23.12.2025

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 4672 - Comerţ cu ridicata al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule

  • 4782 - Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

0

Capitaluri proprii

200

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este CBS EVO S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, CBS EVO S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are CBS EVO S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9531 - Repararea și întreținerea autovehiculelor.

Când a fost înființată CBS EVO S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la ANAF pe 24 decembrie 2025.

Unde are sediul CBS EVO S.R.L.?

Sediul firmei CBS EVO S.R.L. (CUI 53184451) este în STR. TINERETULUI, NR.152B, BL.C2, SC.1, ET.PARTER, AP.1, Floreşti, județul Cluj.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către CBS EVO S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește CBS EVO S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit