CUI 53267654

TAURUS CONSTUR SRL

TAURUS CONSTUR SRL este o firmă din Orş. Buşteni, județul Prahova, înființată în 2026. Activitatea principală: CAEN 5510 - Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare. Firma nu este plătitoare de TVA.

Activă

Date de identificare

CUI

53267654

Județ

Prahova

Localitate

Orş. Buşteni

Adresă

STR. CLĂBUCETULUI, NR.6

Data înregistrării

15-01-2026

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 15.01.2026

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Întrebări frecvente

Este TAURUS CONSTUR SRL plătitoare de TVA?

Nu, TAURUS CONSTUR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are TAURUS CONSTUR SRL?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5510 - Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare.

Când a fost înființată TAURUS CONSTUR SRL?

Firma a fost înregistrată la ANAF pe 15 ianuarie 2026.

Unde are sediul TAURUS CONSTUR SRL?

Sediul firmei TAURUS CONSTUR SRL (CUI 53267654) este în STR. CLĂBUCETULUI, NR.6, Orş. Buşteni, județul Prahova.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Emite facturi către TAURUS CONSTUR SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește TAURUS CONSTUR SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit