CUI 53286192

EFE PRO SOLUTIONS S.R.L.

EFE PRO SOLUTIONS S.R.L. este o firmă din Coşereni, județul Ialomița, înființată în 2026. Firma este plătitoare de TVA din 2026.

Activă

Date de identificare

CUI

53286192

Județ

Ialomița

Localitate

Coşereni

Adresă

STR. PERILOR, NR.10, CAMERA 1

Data înregistrării

16-01-2026

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 15.01.2026

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 15-01-2026

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Întrebări frecvente

Este EFE PRO SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, EFE PRO SOLUTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 15 ianuarie 2026.

Când a fost înființată EFE PRO SOLUTIONS S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la ANAF pe 16 ianuarie 2026.

Unde are sediul EFE PRO SOLUTIONS S.R.L.?

Sediul firmei EFE PRO SOLUTIONS S.R.L. (CUI 53286192) este în STR. PERILOR, NR.10, CAMERA 1, Coşereni, județul Ialomița.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Emite facturi către EFE PRO SOLUTIONS S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește EFE PRO SOLUTIONS S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit